“TË JEM E SINQERTË…”/ Ana dhe Arsimi i japin fund lidhjes, ish-konkurrenti e thumbon keq (FOTO) – AlpeGossip
“TË JEM E SINQERTË…”/ Ana dhe Arsimi i japin fund lidhjes, ish-konkurrenti e thumbon keq (FOTO)

“TË JEM E SINQERTË…”/ Ana dhe Arsimi i japin fund lidhjes, ish-konkurrenti e thumbon keq (FOTO)

Pak kohë më parë u zbulua lidhja e Anës dhe Arsimit, e cila u komentua gjatë në media. Dyshja u kapën shpesh mat, mirëpo së fundmi diçka ka ndodhur.

Kudo po përflitet se ata i kanë dhënë fund lidhjes. Ditën e djeshme Ana u shpreh konfuze për ndjenjat e saj. E pyetur nëse ndjen dashuri për ndonjë, ajo u përgjigj: “Të jem e sinqertë, nuk e di, ndoshta ose po…jam pak konfuze dhe besoj kam të drejtë”.

Nga ana tjetër, Arsimi ka thumbuar keq në Instastory dhe ndjekësit janë të bindur se bëhet fjalë për Anën. Ai ka ndarë një foto të çmimeve Oscar, krahas së cilës ka shkruar “Unë personalisht ju prezantoj këtë çmim dhe ju të gjithë keni diçka të përbashkët, emri juaj fillon me A (njerëz të rremë)”.