NUK REZISTOI MË GJATË/ Kylie Jenner “gabon” përsëri (FOTO) – AlpeGossip
NUK REZISTOI MË GJATË/ Kylie Jenner “gabon” përsëri (FOTO)

NUK REZISTOI MË GJATË/ Kylie Jenner “gabon” përsëri (FOTO)

Kylie Jenner ka pranuar se në moshën 16 vjeçare ka bërë operacionin e parë plastik. Ajo ka ndërhyrë në buzë pasi një mashkull e ka bërë të ndihej keq kur i tha se ka buzë të holla.

Megjithatë pak muaj më parë ajo vendosi të kthehej vetvetja duke bërë sërish operacion për t’i holluar dhe të gjithë e komplimentuan për guximin.

Por me sa duket Kylie nuk ka rezistuar dot më shumë dhe me një postim të bërë së fundmi në “Instagram” tregon se ka bërë ndërhyrje në buzë. Duke falënderuar një qendër operacionesh plastike për punën e palodhur ajo tregon edhe buzët e fryra. Me sa duket Kylie ka frikë të jetë vetja.