ME PUSHIME NË DUBAI/ Françeska Jace publikon fotot nudo nga vaska (FOTO) – AlpeGossip
ME PUSHIME NË DUBAI/ Françeska Jace publikon fotot nudo nga vaska (FOTO)

ME PUSHIME NË DUBAI/ Françeska Jace publikon fotot nudo nga vaska (FOTO)

Prej ditësh ish banorja e Big Brother Franceska Jace është duke kaluar disa ditë pushimi në Dubai.

Përpos videove apo fotove rutinë që ajo publikon në Instagram të jetës së përditshme Franceska tërhoqi mjaft vëmendje mbrëmjen e djeshme.

Ajo ndau me fansat e saj një foto nga vaska ku dukej të ishte krejtësisht nudo por e mbuluar me shkumë.

Megjithatë modelja e njohur nuk i ka lënë aspak vend imagjinatës dhe komentet për foton ishin të shumta.