POZA TË PAPUBLIKUARA/ Ja si dukej Keisi para se të bëhej e njohur (FOTO) – AlpeGossip
POZA TË PAPUBLIKUARA/ Ja si dukej Keisi para se të bëhej e njohur (FOTO)

POZA TË PAPUBLIKUARA/ Ja si dukej Keisi para se të bëhej e njohur (FOTO)

Stresi dhe Keisi janë një ndër çiftet më të njohur të showbizit dhe ndër më të komentuarit në media, që prej bërjes publike të marrëdhënies së tyre të dashurisë.

Keisi është kthyer në një ndër personazhet më të ndjekur në Instagram, ku ndan momente të ndryshme nga jeta e saj e përditshme dhe momentet e ëmbla me Stresin.

Së fundmi, ajo ka publikuar disa foto të vjetra të sajat, ku shfaqet në moshë më të vogël. Keisi ka pozuar krah motrës dhe vëllait, e veshur me një fustan të bardhë dhe flokët e kapur bisht dhe ruan të njëjtat tipare që ka edhe sot.