“NUK I LË VEND IMAGJINATËS”/ Fjolla Morina publikon videon pa të brendshme dhe bën… – AlpeGossip
“NUK I LË VEND IMAGJINATËS”/ Fjolla Morina publikon videon pa të brendshme dhe bën…

“NUK I LË VEND IMAGJINATËS”/ Fjolla Morina publikon videon pa të brendshme dhe bën…

Fjolla Morina i ka futur të gjithë fansat në mendime! Këngëtarja e njohur publikoi në profilin e saj në “Instagram”, një video ku shfaqet  veshur me një fustan të kuq, me një të çarë në anë tejet guximtare.

E si të mos mjaftonte vetëm kaq, Fjolla rrotullohet përpara kameras duke ngritur fustanin dhe sigurisht, që i la shumë pak imagjinatës. Madje, fansat dyshojnë se këngëtarja ka zgjedhur të mos veshë as të brendshme.

Gjithsesi, Fjolla duket shumë sensuale dhe ia arriti ta tërheqë tërë vëmendjen tek vetja.

View this post on Instagram

😎

A post shared by Fjolla Morina (@fjolla.morina) on