U THA SE ËSHTË NË NJË LIDHJE ME EVI REÇIN/ Mc Kresha reagon për herë të parë pas lajmit: Është totalisht…(FOTO) – AlpeGossip
U THA SE ËSHTË NË NJË LIDHJE ME EVI REÇIN/ Mc Kresha reagon për herë të parë pas lajmit: Është totalisht…(FOTO)

U THA SE ËSHTË NË NJË LIDHJE ME EVI REÇIN/ Mc Kresha reagon për herë të parë pas lajmit: Është totalisht…(FOTO)

Ditën e sotme në media të ndryshme ka qarkulluar lajmi se dy artistët e dashur, Evi Reci dhe MC Kresha janë në një lidhje sentimentale prej 2 vitesh.

Duke marrë shkas nga ky lajm RevistaWho.Com ka kontaktuar me reperin e njohur dhe ka arritur të marrë një prononcim për këtë çështje. “Është totalisht e pavërtetë!

Me Evi Reçin njihem, jemi takuar dy herë në jetë. Si mund të kesh lidhje disavjeçare me një person që e ke takuar vetëm 2 herë në jetë?”,-u shpreh reperi i suksesshëm.

Siç edhe vetë reperi ka zbuluar ky lajm është totalisht i pavërtetë, pra një lidhje mes tij dhe këngëtares nuk ekziston.