Qirinj dhe petale trëndafilash në shtrat/ Encën e surprizojnë për ditëlindje (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
Qirinj dhe petale trëndafilash në shtrat/ Encën e surprizojnë për ditëlindje (FOTO+VIDEO)

Qirinj dhe petale trëndafilash në shtrat/ Encën e surprizojnë për ditëlindje (FOTO+VIDEO)

Ditën e sotme këngëtarja më e komentuar showbizit dhe që mban kurorën si Mbretëresha e Instagramit me numrin më të madh të fansave, feston ditëlindjen. Enca mbush 23 vjeç e në këtë ditë të veçantë zgjodhi të çojë në një udhëtim në Paris motrën dhe mikeshat e saj të ngushta.
Mbrëmjen e sotme këngëtarja është surprizuar sapo ka hyrë në dhomën e hotelit ku në tokë ishin vendosur qirinj e në shtrat petale me lule dhe shampanjë.

Çdokujt do t’i shkonte mendja se këtë surprizë e ka bërë ndonjë mashkull, por Enca i ka paraprirë thashethemeve duke zbuluar se e gjitha ishte surprizë nga e motra, Uindi. “Kam motrën më fantastike në botë”, shkruan Enca.