Të dashuruar çdo ditë e më shumë, Marina poston FOTO me njeriun e zemrës – AlpeGossip
Të dashuruar çdo ditë e më shumë, Marina poston FOTO me njeriun e zemrës

Të dashuruar çdo ditë e më shumë, Marina poston FOTO me njeriun e zemrës

Marinna dhe Getoari janë një çiftet më të dashura të showbizzit dhe kjo vihet re në çdo dalje të tyre. Mjafton vetëm një foto që të gjithë të shprehin simpatinë ndaj tyre.

Këtë herë ka qenë  Marina ajo e cila ka publikuar në rrjete sociale një foto nga makina së bashku me bashkëshortin e saj reperin Getoar Selimi.

Si gjithmonë çifti dukej mjaft në formë dhe të lumtur pranë njëri tjetrit./AlpeNews.al/