“Emrin e kam të shenjtë”, moderatori tregon çastin e sikletshëm me Adriatike Lamin: Ajo mund ta merrte me... - AlpeGossip
“Emrin e kam të shenjtë”, moderatori tregon çastin e sikletshëm me Adriatike Lamin: Ajo mund ta merrte me…

“Emrin e kam të shenjtë”, moderatori tregon çastin e sikletshëm me Adriatike Lamin: Ajo mund ta merrte me…

E kush e ka harruar ngatëreesën e bërë hit në rrjete sociale të gazetares në emisionin e mëngjesit në TVSH.

Ajo ngatërroi padashur emrat e poeteve, Adriatike Lami dhe Rudina Çupit duke ju referuar Males si Cupi, por ajo u ofendua shumë nga kjo ngatëreesë dhe e shprehu hapur këtë.

“Quhem Adriatike Lami dhe e kam më të shenjtë se emisionin tuaj të mëngjesit”, i është përgjigjur poetja.

“Megjithatë ju mbeteni poete”, i është kthyer gazetarja në siklet. “Duket që keni lexuar shumë, por gjithsesi ja ku jemi, le të jemi”, i kthehet sërish poetja.

Pikërish për këtë incident ka folur Arbër Cepani i cili ishte bashkëprezantues në emision.

“Ajo mund ta merrte me më shumë sportivitet, por u acarua shumë. Megjithatë na bëri reklamë, pasi u rrit goxha audienca e emisionit. Gjithsesi, ishte një situatë për tu mbajtur mend. “