LA BURRIN PËR BOKSIERIN MUSKULOZ/ Rrëfehet moderatorja shqiptare: Dynjaja mban nga 3 dashnor e nuk ndihen (FOTO) – AlpeGossip
LA BURRIN PËR BOKSIERIN MUSKULOZ/ Rrëfehet moderatorja shqiptare: Dynjaja mban nga 3 dashnor e nuk ndihen (FOTO)

LA BURRIN PËR BOKSIERIN MUSKULOZ/ Rrëfehet moderatorja shqiptare: Dynjaja mban nga 3 dashnor e nuk ndihen (FOTO)

Që kur bëri publike lidhjen me boksierin, Kamer Maloku, Dajana Shabani ka qenë thuajse çdo ditë në qendër të vëmendjes së mediave.

Dajana më në fund ka reaguar lidhur me thashethemet duke u shprehur se është penduar që e ka bërë publike lidhjen e tyre.

“Ah mi Dajan ç’deshe që e postove, dynjaja mban nga 3 dashnor e nuk ndihen, ti dhe 1 të ndajnë e të lidhin si duan njerëzit”, shkruan moderatorja.