MOS E HUMBISNI/ Eli dhe Marina tregojnë marrëdhënien e ngushtë nënë e bijë! (VIDEO) – AlpeGossip
MOS E HUMBISNI/ Eli dhe Marina tregojnë marrëdhënien e ngushtë nënë e bijë!  (VIDEO)

MOS E HUMBISNI/ Eli dhe Marina tregojnë marrëdhënien e ngushtë nënë e bijë! (VIDEO)

Këngëtarja Eli Fara dhe vajza e saj Marina kanë treguar gjithnjë se janë shumë të lidhura me njëra-tjetrën.
Kjo vihet re edhe në videon e publikuar në rrjete sociale ku nënë e bijë shfaqen pranë njëra-tjetrës duke kënduar. Marina është vajza e vetme e këngëtares së njohur shqiptare