NUK E NJOHËM! Kelvi Kadilli ndryshon tërësisht pamjen (VIDEO) – AlpeGossip
NUK E NJOHËM! Kelvi Kadilli ndryshon tërësisht pamjen (VIDEO)

NUK E NJOHËM! Kelvi Kadilli ndryshon tërësisht pamjen (VIDEO)

Moderatori shumë i komentuar në media e që gjithnjë flet pa dorashka, Kelvi Kadilli ka ndryshuar tërësisht pamjen ditën e sotme.

Kelvi ka postuar fillimisht një video ku shfaqet tek berberi duke prerë flokët e më pas me një postim tjetër ka treguar rezultatin final.

 

Moderatori nuk i ka më flokët e rritur pasi e ka qethur të gjithë kokën dhe pamja e tij e ere e ka transformuar komplet.

Në foton e postuar në Instagram Kelvi ka marrë shumë komplimenta dhe të gjithë ja kanë pëlqyer pamjen e re.