TRENDET E FUNDIT / Veshjet më të mira “street style” nga “Java e Modës në Milano” (FOTO) – AlpeGossip
TRENDET E FUNDIT / Veshjet më të mira “street style” nga “Java e Modës në Milano” (FOTO)

TRENDET E FUNDIT / Veshjet më të mira “street style” nga “Java e Modës në Milano” (FOTO)

Java e modësr në Milano bëri namin dhe jehon. Rrugët e qytetit italian u pushtuan nga fashionistet e blogeret të cilat  shpalosën  gjithë stilin e tyre.

Markat më të njohura në botë, si Versace, Pranda, Fendi, Gucci, u prezantuan në Javën e Modës në Milano.  Java u drejtuar nga Camera Nazionale delle Moda Italiana, një organizatë jo fitimprurëse që promovon dhe trajnon dizajnerët e ardhshëm.

Ju njohim me veshjet më të bukura të “Street Style” ku ju mund të shikoni tendencat e fundit të modës.