KËRCIMI TE TUBI/ Serena Sula akuzon Era Istrefin: Më kopjove mua – AlpeGossip
KËRCIMI TE TUBI/ Serena Sula akuzon Era Istrefin: Më kopjove mua

KËRCIMI TE TUBI/ Serena Sula akuzon Era Istrefin: Më kopjove mua

Era Istrefi ka publikuar së fundmi këngën e saj të re me titull “Hala”, në bashkëpunim me Don Xhonin. Në një nga skenat e videoklipit, Era shfaqet duke kërcyer tek tubi dhe kërcimtarja Serena Sula e ka akuzuar për kopjim.

Kërcimi te tubi/ Serena Sula akuzon Era Istrefin: Më kopjove mua

Teksa ka qenë live në Tiktok, Serena është shprehur se Era ka kopjuar lëvizjet e saj. Serena i referohet videoklipit të saj “Twerk” që publikoi pak kohë më parë.

Kërcimi te tubi/ Serena Sula akuzon Era Istrefin: Më kopjove mua

“Është e kopjume identik. Edhe lëvizjet i kishte bo si unë, me atë belin e trashë, po ik mi silikone”, ka thënë Serena.