HOROSKOPI DHE VIP-AT/ Olsi Bylyku është një “DASH” prandaj do e shohim gjithmonë energjik – AlpeGossip
HOROSKOPI DHE VIP-AT/ Olsi Bylyku është një “DASH” prandaj do e shohim gjithmonë energjik

HOROSKOPI DHE VIP-AT/ Olsi Bylyku është një “DASH” prandaj do e shohim gjithmonë energjik

Dhe pse në moshe të vogël Olsi Bylyku  me humorin e  tij është kthyer në të preferuarin e publikut. Së fundmi Olsin e kemi parë edhe si këngëtar i cili duket se sërish ka sukses.

Dhe si një përfaqësues e shenjës së Dashit në horoskop Olsi gjithmonë do ja dali mbanë dhe ja ku janë disa karakteristika të cilat na bindin.

Personat e shenjës se Dashit janë përgjithësisht te paduruar, dinamike, impulsive, entuziaste dhe kokëfortë. Ata duan te jene gjithmonë te paret dhe nuk ajnë të paktat rastet ku Olsi na ka zbuluar rreth tipit të tij por si një “Dash” ne tani e kuptojme pse ja del gjithmonë me sukses në sfidat që provon si tek “Kënga magjike” ku nuk ngeli  pa çmim dhe këngët e tij po kthehen në të preferuarat e fansave.

View this post on Instagram

Tir❤️na ime 🙏

A post shared by Olsi Bylyku (@olsibylyku1) on

Ata janë plot gjallëri, me shikim te mprehte dhe veprojnë shpejt ne çdo moment. Nga ana tjetër këta persona janë origjinale dhe i tregojnë sfidat me te cilat do përballen. Dështimet nuk i mposhtin pasi menjëherë rifillojnë një projekt te ri.

Janë mjaft krijues dhe kane ide te shumta për çdo gjë. Ju pëlqejnë ndryshimet e lëvizjet dhe e urrejnë rutinën. Dhe me këto karakteristika ne u bindëm se Olsin e pret një rrugë e  gjatë suksesi dhe pse në moshë të vogël Olsi në daljet publike ka treguar se  nuk do ndalet sa te realizoje ëndrrat e tij.

View this post on Instagram

@jonipeci_store @mambi_photography_ 👏👏

A post shared by Olsi Bylyku (@olsibylyku1) on

Dhe nëse do ta përshkruanim Olsin si dash me tre fjali do të ishte: Luftëtar,të suksesshëm dhe të drejtë.

View this post on Instagram

🤪

A post shared by Olsi Bylyku (@olsibylyku1) on

AlpeNews.al