Luana Vjollca “çmend” fansat me këtë foto, Ermal Mamaqi s’i ndahet, shihni si e ngacmon – AlpeGossip
Luana Vjollca “çmend” fansat me këtë foto, Ermal Mamaqi s’i ndahet, shihni si e ngacmon

Luana Vjollca “çmend” fansat me këtë foto, Ermal Mamaqi s’i ndahet, shihni si e ngacmon

Pse i dogji Ermalit vallë?

Ata janë dy nga personazhet më të komentuar në showbizin shqiptar dhe mjaft mirë arrijnë të kthejnë “çdo” lëvizje të tyre në lajm. Të dy moderatorë të suksesshëm dhe shumë të dashur nga publiku, Ermali me batutat e tij, ndërsa Luana me linjat e saj super seksi që nuk heziton asnjëherë së ekspozuari ato.
Të njejtën gjë ka bërë sotme Luana e cila ka publikuar një foto mjaft provokuese në rrjetet sociale. Ajo shfaqet me një fustan mjaft të shkurtër të zi duke u dukur më seksi se asnjëherë. Përmes kësaj fotoje ajo ka dashur të përshëndesë ndjekësit e saj në Instagram ku shkroi: “Hey You”.

Nuk vonoi shumë dhe i menjëhershëm ishte komenti i Ermal Mamaqit i cili i shkroi: “Me mu e ke”, ndërsa Luana ia ktheu “si e kuptove?”.