Me flokët e shkatërruar dhe pa makijazh: Ja si duket Klaudia Pepa e sapo zgjuar nga gjumi (FOTO) – AlpeGossip
Me flokët e shkatërruar dhe pa makijazh: Ja si duket Klaudia Pepa e sapo zgjuar nga gjumi (FOTO)

Me flokët e shkatërruar dhe pa makijazh: Ja si duket Klaudia Pepa e sapo zgjuar nga gjumi (FOTO)

Të shohim versionin sensual të Klaudia Pepës është kthyer në diçka të zakonshme. Balerina e njohur shqiptare provokon shpesh ndjekësit e rrjeteve sociale me lëvizjet dhe fizikun e saj.

Por mëngjesin e kësaj të shtune vendosi të tregonte gjendjen e saj natyrale, pa makijazh dhe të sapo zgjuar nga gjumi.

E veshur ende me këmishën e natës dhe flokët e shkatërruar, Klaudia mban në duar kafen, teksa uron “Mirëmëngjesi”. Pa pikë makijazhi, balerina shqiptare duket kaq bukur.