“DUA TË FESTOJ DITËLINDJET ME TË”/ Pasi e tradhëtoi reperi dëshiron të ribashkohet me Cardi B – AlpeGossip
“DUA TË FESTOJ DITËLINDJET ME TË”/ Pasi e tradhëtoi reperi dëshiron të ribashkohet me Cardi B

“DUA TË FESTOJ DITËLINDJET ME TË”/ Pasi e tradhëtoi reperi dëshiron të ribashkohet me Cardi B

Ndarja mes reperes së njohur Cardi-B dhe Offset erdhi shumë e papritur tek publiku, por mesa duket arsyeja paska qënë goxha e fortë. Offest kishte kërkuar seks treshe me dy femra të tjera, mes të cilave një repere që i ngjan Cardi B. E gjithë biseda e reperit u publikua në internet dhe Cardi mori vendimin që të ndahej nga ai.

Ndarja e çiftit ka qenë e vështirë për të dyja palët dhe Offset po përpiqet të fitojë sërish zemrën e reperes edhe pse kjo e fundit nuk beson më tek ai.

Sipas TMZ ylli i grupit Migos i cili e ka pranuar haptazi se i mungon shumë bashkëshortja, dhe dëshiron të festojë festat e dhjetorit si një familje e bashkuar.