U NDA NGA I DASHURI MILIONER/ Trejsi fillon sërish të “reklamojë” të pasmet (VIDEO) – AlpeGossip
U NDA NGA I DASHURI MILIONER/ Trejsi fillon sërish të “reklamojë” të pasmet (VIDEO)

U NDA NGA I DASHURI MILIONER/ Trejsi fillon sërish të “reklamojë” të pasmet (VIDEO)

Disa ditë më parë Trejsi Sejdini , e njohur ndryshe edhe si “Gangsterrja e Elbasanit” deklaroi se ishte ndarë nga i dashuri milioner.

Më parë në profilin e saj në Instagram Trejsi tregohej më e kujdesur me postimet e saj për të mos e rklamuar dhe aq shumë turpin.

Ndërsa tani që është single, shohim se ajo ka rikthyer në profilin e saj të Instagramit poste të dikurshme të cilat i kishte vendosur në “archive”.

Në këto poste fokusi është tek të pasmet dhe reklamimi i tyre…