MARTOHET DJALI REMZIE OSMANIT/ Nusja një super yll me fustanin e bardhë – AlpeGossip
MARTOHET DJALI REMZIE OSMANIT/ Nusja një super yll me fustanin e bardhë

MARTOHET DJALI REMZIE OSMANIT/ Nusja një super yll me fustanin e bardhë

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Remzie Osmani marton sot djalin e saj të vetëm, Hamzën i cili është gjithashtu shumë i njohur.

Hamza po lidh kurorë me Gëzimen, një vajzë shumë bukuroshe e cila ndonëse nuk ka zgjedhur të jetë pjesë e ekranit, është komentuar shumë për lidhjen me djalin e Remzies.

Ka qenë Remzia që ka postuar një foto të çiftit nga makina ku Gëzime shfaqet super yll e veshur me fustanin e bardhë teksa ajo dhe Hamza përshëndesin.