MË NË FUND U GJET! Forma e vetullës që i shkon çdo femre – AlpeGossip
MË NË FUND U GJET! Forma e vetullës që i shkon çdo femre

MË NË FUND U GJET! Forma e vetullës që i shkon çdo femre

Ne besonim se ka një formë vetullash për secilën formë fytyre.  Por artisti i makijazhit i Beyonce, John zbulon formën e vetullave që ju shkon të gjithave. Dhe sipas tij është ajo e këngëtares Beyonce.

Duke ndjekur çdo gjë që bën Beyonce, kopjimi duket se nuk është një gjë e keqe.

Sipas Sir John, kjo do të ishte vetulla perfekte. Me pak hark në mes dhe të krehura nga jashtë, vetullat e Queen B do të fitonin edhe ndaj atyre të Cara Delevingne.