NË SHOQËRINË E “MIKESHAVE” TË VEÇANTA/ Elvana publikon foton argëtuese. Fansat e kritikojnë: Çfarë bën robi për vëmendje – AlpeGossip
NË SHOQËRINË E “MIKESHAVE” TË VEÇANTA/ Elvana publikon foton argëtuese. Fansat e kritikojnë: Çfarë bën robi për vëmendje

NË SHOQËRINË E “MIKESHAVE” TË VEÇANTA/ Elvana publikon foton argëtuese. Fansat e kritikojnë: Çfarë bën robi për vëmendje

Elvana Gjata është një nga këngëtaret më aktive në Instagram dhe me numrin më të madh të ndjekësve.

Të gjithë fansat janë çuditur nga postimi i saj i fundit.Nga mbishkrimi i fotos duket tepër normal por “personazhet” në të janë paska të pazakontë.

E gjendur në mes të një lëndine, nën hijen e pemës dhe në shoqërinë e disa lopëve, Elvana duket se po kalon momente të bukura e relaksuese siç shkruan ajo në mbishkrimin  e fotos:

“Unë dhe mikeshat e mia më të mira duke u relaksuar”

Reagimet e fansave ishin të shumtë, madje kishin dhe nga ata që mendonin se ajo poston foto të tilla për vëmendje, apo se ky ishte profesioni i parë i Elvanës: të ruajë lopët…