NË PRAG DITËLINDJE/ Kanye befason Kim me dhuratën super kreative (FOTO) – AlpeGossip
NË PRAG DITËLINDJE/ Kanye befason Kim me dhuratën super kreative (FOTO)

NË PRAG DITËLINDJE/ Kanye befason Kim me dhuratën super kreative (FOTO)

Kim Kardashian dhe Kanye West janë një nga çiftet më të famshëm e të përfolur në të gjithë botën. Pavarësisht vështirësive që kanë kaluar ata kanë dëshmuar se dashuria për njëri-tjetrin është më e fortë se gjithçka tjetër.

Reperi kujdeset gjithmonë që të surprizojë bashkëshorten e tij me dhurata që as nuk i imagjinon. Ndërkohë që ylli i “Keeping Up With the Kardashians” pret të festojë 38 – vjetorin e lindjes nesër, Kanye e ka befasuar atë me një kompozim të veçantë lulesh që duken sikur zenë gjysmën e shtëpisë aq madhështore sa janë.

E emocionuar nga gjesti i bashkëshortit, Kim ka publikuar një foto të luleve në Instastory duke shkruar: “Kanye bëhet shumë kreativ kur duhet të më dërgojë lule për ditëlindje. Të dua zemër”