“ÇA JANË ATO SERVILIZMA…”/ Donaldi dhe Semi komentojnë daljen e Palomës: Jam super i lumtur që iku ajo – AlpeGossip
“ÇA JANË ATO SERVILIZMA…”/ Donaldi dhe Semi komentojnë daljen e Palomës: Jam super i lumtur që iku ajo

“ÇA JANË ATO SERVILIZMA…”/ Donaldi dhe Semi komentojnë daljen e Palomës: Jam super i lumtur që iku ajo

Gazetarja Rudina Demneri, e njohur si Paloma, ishte banorja e dytë që u largua mbrëmjen e së premtes nga shtëpia e “Big Brother”.

donald veshaj semi jaupaj paloma

Eleminimi i saj erdhi pasi të gjithë banorët e BB Vip u vendosën në nominim, për shkak se disa prej tyre bënë marrë veshje me njëri-tjetrin se kë do nominonin.

Pasi moderatorja Arbana Osmani konfirmoi se ishte Paloma ajo që ishte votuar nga publiku për tu larguar nga BB Vip, gazetarja takoi të gjithë banorët përveç Semi Jaupajt dhe Donald Veshajt, me të cilët ka pasur edhe më shumë përplasje.

Pas largimit të saj, aktori i humorit gjatë bisedës me disa banorë të tjerë tha se ishte shumë i lumtur që doli Paloma dhe e meritonte.

Ndërsa folën edhe për “injorimin” që gazetarja u bëri, duke mos ‘u hedhur sytë’ pas eleminimit.

Pjesë nga biseda:

Donald Veshaj: Jam shumë i lumtur që iku Paloma, super i lumtur. Doli Paloma, ajo që duhej. Ça janë ato servilizma e lëpirje b*the. (I drejtohet Semit) Do bëjmë i çik lojë ne shpirti, të hapur të shohim, të shkojë si të shkojë.

Semi Jaupaj: Tani po, fillon loja

Einxhel Shkira: Qëndroni vetja, s’keni pse ndryshoni për të tjerët

Donald Veshaj: Na kanë nxjerr nga vetja. Ua u çova në këmbë, kjo tjetra nuk foli. Kemi qëndruar në një shtëpi, kemi ndarë bukën bashkë.

Semi Jaupaj: Jemi bërë të shëmtuar fare, artistë që vetëm bërtasin, shahen uaaa

Kledi Hysa: Duhet të jemi shembull

Semi Jaupaj: Këtë kam thënë gjithë kohës

Kledi Hysa: Ndaj nuk e ul veten në nivelin e tyre, turp.

Semi Jaupaj: Ndonjëherë ngrihen nervat