ME BIKINI DHE BARKUN E RRUMBULLAKOSUR/ Jonida Maliqi uron të birin për ditëlindje – AlpeGossip
ME BIKINI DHE BARKUN E RRUMBULLAKOSUR/ Jonida Maliqi uron të birin për ditëlindje

ME BIKINI DHE BARKUN E RRUMBULLAKOSUR/ Jonida Maliqi uron të birin për ditëlindje

Djali i këngëtares shumë të dashur për publikun, Jonida Maliqit feston sot ditëlindjen. Dani mbush 8 vjeç e në këtë ditë të veçantë Jonida ka postuar një foto nga pritja e ëmbël ku shfaqet me barkun e rrumbullakosur dhe bikini. Jonida i kushton fjalë zemre vogëlushit dhe tregon se jeta e saj ka ndryshuar që kur u bë nënë.

“Para 8 vitesh, jeta ime ndryshoi rrenjesisht sepse u bekova me ty dashuria ime.Fjalet nuk e pershkruajne dot ndjesine kur te kisha pjese te trupit tim e aq me shume momentin kur te pash e te preka per te paren here.Ti je ekzistenca ime, dashuria, dhimbja, lumturia dhe frika me e madhe qe me kaplon ne cdo moment te dites. Zoti qofte perhere prane teje sic jemi ne familja jote engjelli im Dan!”, shkruan Jonida.