“Mos më telefononi!” Bes Kallaku shqetëson fansat, bëhet për spital dhe fajin e ka… – AlpeGossip
“Mos më telefononi!” Bes Kallaku shqetëson fansat, bëhet për spital dhe fajin e ka…

“Mos më telefononi!” Bes Kallaku shqetëson fansat, bëhet për spital dhe fajin e ka…

Një ditë aspak e mirë për aktorin e njohur!

Bes Kallaku na ka treguar se është një tifoz i çmendur i Gjermanisë dhe këtë e pamë fare mirë kur festoi golin në minutën e fundit ndaj Suedisë. Por dita e sotme është për t’u harruar për Besin pasi Gjermani i ka dhënë lamtumirën Botërorit Rusi 2018 sepse u mposht 2-0 nga Korea e Jugut dhe aktori me sa duket e ka përjetuar mjaft keq këtë humbje. Ai ka publikuar disa postime në Instagram ku ka treguar mërzinë e tij për këtë humbje, pas disa memeve që kanë bërë fansat.

Madje ai ka publikuar një foto ku thotë që mos t’i bien telefonit të tij sepse nuk do e hapë.