Paris Hilton flet për humbjen e unazës së fejesës prej 2 milion $ : Unaza ishte aq e rëndë dhe e madhe sa… (FOTO) – AlpeGossip
Paris Hilton flet për humbjen e unazës së fejesës prej 2 milion $ : Unaza ishte aq e rëndë dhe e madhe sa… (FOTO)

Paris Hilton flet për humbjen e unazës së fejesës prej 2 milion $ : Unaza ishte aq e rëndë dhe e madhe sa… (FOTO)

Paris Hilton ka folur pas humbjes së unazës së saj të fejeses prej 20 karatash në një klub nate.

Personaliteti 37-vjeçar i TV ishte në një ngjarje në Miami me të fejuarin Chris Zylka kur ajo kuptoi se kishte humbur unazen.

“Unaza ishte aq e rëndë dhe e madhe sa, ndërsa unë isha duke vallëzuar, fluturoi nga gishtin im në një kovë me akull te disa tavolina me tutje,” tha Paris në Twitter.

Fatmirësisht, Chris dhe ekipi i sigurisë së klubit ishin në gjendje të mernin unazën.

Paris shtoi, “Falënderoj Perëndinë per ndonjë mrekulli që i fejuari im e gjeti unazen para se dikush tjetër , dhe ka shumë të ngjarë që nuk do ta kishte kthyer . Unë jam kaq me fat! “