E FIKSUAR MBAS MBESËS/ Orinda Huta publikon foton më të ëmbël (FOTO) – AlpeGossip
E FIKSUAR MBAS MBESËS/ Orinda Huta  publikon foton më të ëmbël (FOTO)

E FIKSUAR MBAS MBESËS/ Orinda Huta publikon foton më të ëmbël (FOTO)

Këngëtarja dhe moderatorja shqiptare Orinda Huta ka treguar gjithnjë afeksionin që ka për nipërit dhe mbesat e saj.
Edhe në foton e fundit të publikuar prej saj në Instastorie shohim pikërisht këtë marrëdhënie që ka me mbesën e vogël. Së shpejti pritet që ajo të nisë në Vizion Plus emisionin “Fustani i Ëndrrave”