U LARGUA NGA VIZION PLUS PËR KLANIN/ Turjan Hysko tregon episode nga programi i ri (VIDEO) – AlpeGossip
U LARGUA NGA VIZION PLUS PËR KLANIN/ Turjan Hysko tregon episode nga programi i ri (VIDEO)

U LARGUA NGA VIZION PLUS PËR KLANIN/ Turjan Hysko tregon episode nga programi i ri (VIDEO)

Disa kohë më parë ishte “transferimi” më i bujshëm që ndodhte në mediat shqiptare.

Mesa duket Turjani e ka lënë pas ndarjen, pas shumë vitesh në krye të televizionit Vizion Plus dhe duket se ka filluar rregjistrimin e puntatave të programit të ri që do të moderojë në Tv Klan.

Në një postim në Instagram Turjan Hysko, ka bërë publike një sekuencë të shkurtër të programit, i cili sipas tij fillon në vjeshtë dhe do të quhet “duplex_shoë”.

Te prese femija deri ne vjeshte… @duplex_show @rtvklan

A post shared by Turjan Hysko (@turjanhysko) on