RIKTHIM PAS SHUMË VITESH/ Modelin ‘e vjetër’ të fundit do ta shihni këtë verë më shumë se kurrë – AlpeGossip
RIKTHIM PAS SHUMË VITESH/ Modelin ‘e vjetër’ të fundit do ta shihni këtë verë më shumë se kurrë

RIKTHIM PAS SHUMË VITESH/ Modelin ‘e vjetër’ të fundit do ta shihni këtë verë më shumë se kurrë

Kthehemi shumë vite pas, atëherë kur ngado ktheje sytë, kishe një fund me pala në horizont! 2021-shi është vit rikthimesh dhe ky trend s’bën përjashtim.

Palat janë më shumë se kurrë në modë këtë verë, prandaj sigurohuni t’i vishni siç duhet dhe t’i përshtasni me trupin.

Modelin 'e vjetër' të fundit do ta shihni këtë

Fundi mund të jetë i shkurtër dhe me pala, treçereksh ose i gjatë gjer në fund të këmbëve. Nëse ju duhet frymëzim, hidhini një sy kombinimeve.

Modelin 'e vjetër' të fundit do ta shihni këtë

Për t’u dukur elegante në një ditë me mot si ky, fundi i bardhë me pala, kombinuar me një bluzë të zezë dhe sandale/shapka me gisht është zgjedhje e sigurtë.

Modelin 'e vjetër' të fundit do ta shihni këtë

Nëse doni të dukeni si vajzë shkolle, çizmet dhe një fund i shkurtër me pala do t’ju bëjnë të dukeni e tillë.

Modelin 'e vjetër' të fundit do ta shihni këtë

Fundi me pala, në version “sharm dhe e sofistikuar”.

Burimi: Who What Wear