I SURPRIZON TË GJIITHË/ Zbulohet projekti gjigant që po sjell Nevina Shtylla (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
I SURPRIZON TË GJIITHË/ Zbulohet projekti gjigant që po sjell Nevina Shtylla (FOTO+VIDEO)

I SURPRIZON TË GJIITHË/ Zbulohet projekti gjigant që po sjell Nevina Shtylla (FOTO+VIDEO)

Prej ditësh, moderatorja shumë e dashur për publikun, Nevina Shtylla ka lajmëruar se do të vijë së shpejti me një projekt të ri. Sot ajo ka zbuluar se për çfarë bëhet fjalë, duke i surprizuar të gjithë.

Emisioni quhet “Kino Star” dhe ka të bëjë me aktrimin. Të gjithë personat mbi 18-vjeç të cilët kanë talent në këtë fushë mund të aplikojnë. Nevina ka bërë me dije se ky projekt do të finalizohet në një serial televiziv.

“KinoStar, kete here si moderatore dhe bashkeautore ne nje projekt gjigant qe do te finalizohet ne nje serial tv. Aplikimet jane te hapura!”, ka njoftuar moderatorja.