U BËNË PRINDËR/ Zbulohet partnerja misterioze e Landi Hysit, EMRI i djalit dhe dedikimi (FOTOT) – AlpeGossip
U BËNË PRINDËR/ Zbulohet partnerja misterioze e Landi Hysit, EMRI i djalit dhe dedikimi (FOTOT)

U BËNË PRINDËR/ Zbulohet partnerja misterioze e Landi Hysit, EMRI i djalit dhe dedikimi (FOTOT)

Landi i West Side Family, sot dha lajmin se u bë baba për herë të parë. Të gjithë u suprizuan, pasi ai është një nga ata personazhe të njohur, që flasin shumë pak ose aspak për jetën private.

Kështu që, ne dinim që ishte i dashuruar, e dinim që dëshironte një fëmijë, por nuk e kemi ditur kurrë cila është partnerja e tij. Dhe këtij misteri i erdhi fundi në këtë ditë të veçantë për çiftin.

Eva, një vajzë brune simpatike, është ajo që i ka rrëmbyer zemrën Roland Hysit.Sot ajo ndau një postim në Facebook, ku ka zbuluar dhe emrin e vogëlushit, i cili është: Lukas

“Sot mëngjesi erdhi bashkë me ty Lukas , biri vogël siç solle dritën këtë mëngjes urojmë për ty jetë të gjatë dhe Zoti të dhuroftë gjithë lumturinë e botës që ne të gëzojmë për ty sa të kemi frymë. Landi Hysi & Lukas Hysi ju kam gjithçka ❤️❤️

May be an image of 1 person and smiling

May be a black-and-white image of one or more people and people standing

May be an image of baby