Kastro Zizo i dërgon MESAZH shokues Arian Çanit live në emision, ja çfarë SHKRUANTE – AlpeGossip
Kastro Zizo i dërgon MESAZH shokues Arian Çanit live në emision, ja çfarë SHKRUANTE

Kastro Zizo i dërgon MESAZH shokues Arian Çanit live në emision, ja çfarë SHKRUANTE

Mbrëmjen e djeshme në “Zonë e lirë”, moderatorit Arian Çani i ka ardhur një mesazh shokues nga këngëtari Kastro Zizo. Çani ishte duke intervistuar të ftuarën, këngëtaren Elinara Shehu, kur papritur tregoi se Kastro i dërgoi një mesazh të çuditshëm në celular.

“Dhe meqë po flasim për Kastro Zizon, ai sapo më dërgoi një mesazh në celular dhe më tha që ‘Fundi i botës është shumë afër’. Nuk e di se çfarë ka dashur të thotë me këtë”, tha Çani.