Bleona Qereti po paralajmëron diçka të re.. Shfaqet me grushtet gati (FOTO) – AlpeGossip
Bleona Qereti po paralajmëron diçka të re.. Shfaqet me grushtet gati (FOTO)

Bleona Qereti po paralajmëron diçka të re.. Shfaqet me grushtet gati (FOTO)

Bleona Qereti është këngëtarja e njohur shqiptare e cila ka kohë që po mundohet të krijojë karrierë ndërkombëtare.

Në imazhet e fundit të publikuara nga vet ajo, shohim se ylli shqiptar po paralajmëron një projekt të ri.

“Loja po ndryshon – fillon TASH!! Qëndroni të lidhur” ka shkruar Bleona.

Në imazh ajo shfaqet teksa edhe kishte bërë grushtet gati dhe po pozonte para kamerës.