Mami e çoi te gjinekologu, adoleshentja filmon veten dhe hidhet nga pallati (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
Mami e çoi te gjinekologu, adoleshentja filmon veten dhe hidhet nga pallati (FOTO+VIDEO)

Mami e çoi te gjinekologu, adoleshentja filmon veten dhe hidhet nga pallati (FOTO+VIDEO)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Izhevsk të Rusisë, ku vajza e quajtur Maria Vinogradova, 12 vjeç  dhe motra e saj, Anastasia Svetozarova, 15 vjeç kane  kryer vetëvrasje. Njera prej tyre Maria ishte ne depresion pasi mamaja e saj e kishte cuar te gjinekologu.

Trupat e motrave nga Rusia janë gjetur në dëborë, poshtë pallatit të tyre 10-katësh.

Daily Mail shkruan se Maria këto kohë kishte qenë në depresion sepse mamaja e kishte çuar të vizitohet tek gjinekologu pasi ajo kishte nisur një lidhje me një djalë të quajtur Dmitry.

Para se të vdiste Maria postoi një foto të të dashurit dhe shkruante: “Më fal, të lutem. Të dua shumë. E di që do gjesh dikë më të mirë se unë”.

Dyshimet kanë rënë edhe tek loja “Balena blu” e cila i mori jetën qindra adoleshentëve vitin e kaluar.