FESTON 4-MUJORIN E ZËRIT/ Elita Rudi: Iu luta Zotit aq shumë saqë, ai më… (FOTO – AlpeGossip
FESTON 4-MUJORIN E ZËRIT/ Elita Rudi: Iu luta Zotit aq shumë saqë, ai më… (FOTO

FESTON 4-MUJORIN E ZËRIT/ Elita Rudi: Iu luta Zotit aq shumë saqë, ai më… (FOTO

Elita feston sot 4-mujorin e ardhjes në jetë të djalit të saj të vogël Zëri.

Moderatorja ka bërë një postim mjaft të këndshëm në Instagram, ku ka publikuar dhe një foto me të birin!

Zëri duket si një engjëll dhe ka pozuar perfekt për një selfie me mamin, duke nxjerrë gjuhën përjashta!

Akoma më interesant është dedikimi që mami Elita i bën të birit për 4-mujorin e lindjes:

“Iu luta Zotit të më sjellë një mashkull që do të më dojë gjithmonë dhe ai më dha një djalë!”.

Moderatorja ka pritur urimet më të bukura për këtë ditë të veçantë nga miqtë dhe ndjekësit e saj.