VËMENDJE VAJZA/ Aksesorë që ia vlen ti vendosim kur jemi të ftuar në një dasmë – AlpeGossip
VËMENDJE VAJZA/ Aksesorë që ia vlen ti vendosim kur jemi të ftuar në një dasmë

VËMENDJE VAJZA/ Aksesorë që ia vlen ti vendosim kur jemi të ftuar në një dasmë

Nëse keni një dasmë në horizont atëherë iu sugjerojmë që t’i shihni me shumë kujdes aksesorët e mëposhtëm pasi realisht ia vlen që t’i vendosni gjatë eventit në fjalë.

Përveç aksesorëve mund të frymëzoheni edhe nga disa çanta dhe veshje “cool” të cilat do bëjnë që të dukeni përrallore.

Gjithçka që do shihni në fotot e mëposhtme e zbukuron më së miri look-un tuaj, kështu që…shikim të këndshëm dhe përzgjedhje të këndshme gjithashtu!