Armina Mevlani tregon TRUPIN me bikini dhe na la pa FJALË! Ja si duket ajo (FOTO) – AlpeGossip
Armina Mevlani tregon TRUPIN me bikini dhe na la pa FJALË! Ja si duket ajo (FOTO)

Armina Mevlani tregon TRUPIN me bikini dhe na la pa FJALË! Ja si duket ajo (FOTO)

Fashionista e njohur shqiptare Armina Mevlani është një nga përsonazhet më të njohur e më të komentuar në rrjetet sociale.

Gjatë ditës së sotme ajo ka zbuluar për ndjekësit e saj se ka filluar pushimet, duke postuar disa foto pranë detit.


E veshur me bikini të verdha dhe teksa qëndron mbi shezlong, Armina ka ekspozuar trupin, që duket tepër në formë dhe me siguri i ka mahnitur të gjithë njerëzit përreth.