“MOMENTI I SQARIMIT”/ Antonela zbulon DETAJIN që kapën ndjekësit: Mos u zhgënjeni… (FOTOT) – AlpeGossip
“MOMENTI I SQARIMIT”/ Antonela zbulon DETAJIN që kapën ndjekësit: Mos u zhgënjeni… (FOTOT)

“MOMENTI I SQARIMIT”/ Antonela zbulon DETAJIN që kapën ndjekësit: Mos u zhgënjeni… (FOTOT)

Ish-konkurrentja e “Përputhen”, Antonela Berisha, festoi ditëlindjen. Në rrjetet sociale nuk munguan fotot e videot nga festa e madhe që ajo kishte organizuar për ditën e saj të veçantë.

Antonela kishte zgjedhur që në ditëlindjen e saj të kishte të afërm dhe miq të vjetër e të rinj. E sigurisht që nuk munguan edhe ish-konkurrentet e “Për’puthen” apo kolegët e Top Arena.

“Momenti i sqarimit të shumë kërkuar”/ Antonela

Nga postimet në “Instagram”, u vu re që ajo u kishte kërkuar të ftuarve që të visheshin me të bardha, ndërkohë vetë Berisha kishte zgjedhur një fustan ngjyrë lejlja, i cili e nxirrte mjaft elegante.

E teksa po komentoheshin të ftuarit VIP në super festën e saj, kishte ndjekës që kishin kapur një tjetër detaj nga kjo ditëlindje. Kur e ka në të vërtetë Antonela ditëlindjen? Pasi kur ishte brenda në emision, ajo herë pas here thoshte se jam shenja e Binjakës, e tani ditëlindjen e festoi në gusht, që i bie të jetë Luan.

“Momenti i sqarimit të shumë kërkuar”/ Antonela

E këtë gjë e ka sqaruar vetë ish-konkurrentja e reality show-t. Ajo ka postuar disa foto në “Instagram” ku shprehet se ditëlindjen e ka më 13 qershor, por e ka festuar tani në gusht për shkak se ka qenë shumë e angazhuar me punën.

“Momenti i sqarimit të shumë kërkuar. Jam binjak, ditëlindja ishte më 13 qershor por duke qenë se isha në Top Arena çdo ditë live, nuk kisha mundësi ta festoja. Momenti i duhur dhe pa angazhime ishe tani. Mos u zhgënjeni, s’jam luan”, shkruan Antonela bashkëngjitur me fotot e saj nga festa e ditëlindjes.

“Momenti i sqarimit të shumë kërkuar”/ Antonela

“Momenti i sqarimit të shumë kërkuar”/ Antonela

“Momenti i sqarimit të shumë kërkuar”/ Antonela

“Momenti i sqarimit të shumë kërkuar”/ Antonela

“Momenti i sqarimit të shumë kërkuar”/ Antonela

“Momenti i sqarimit të shumë kërkuar”/ Antonela

“Momenti i sqarimit të shumë kërkuar”/ Antonela

“Momenti i sqarimit të shumë kërkuar”/ Antonela

“Momenti i sqarimit të shumë kërkuar”/ Antonela