“SI BISHË JE…”/ Alesia Bami publikon FOTO provokuese dhe menjëherë mori vëmendjen e ndjekësve – AlpeGossip
“SI BISHË JE…”/ Alesia Bami publikon FOTO provokuese dhe menjëherë mori vëmendjen e ndjekësve

“SI BISHË JE…”/ Alesia Bami publikon FOTO provokuese dhe menjëherë mori vëmendjen e ndjekësve

Mjafton një postim në rrjetet sociale dhe e gjithë vëmendja është te moderatorja e njohur, Alesia Bami. Pas një sezoni të përfunduar me sukses tek “E Diell” dhe “Top Arena”, ajo tashmë ka nisur pushimet verore.

E këtë e ka zbuluar përmes postimeve në profilin e saj në “Instagram”, ku nuk mungojnë fotot me rroba banje.

“Si bishë je”/ Alesia Bami “dogji” rrjetin me

Një ditë më parë, Alesia ka ndarë me 457 mijë ndjekësit një imazh ku shfaqet me bikini lejlja. Me një pije në dorë, ajo ka marrë një pozë mjaft provokuese, të cilën fansat e kanë pëlqyer shumë.

E siç ndodh në postimet e saj, edhe kjo foto mori menjëherë mijëra pëlqime dhe komplimente të shumta, ku binin në sy: “Si bishë je. Zemër. Flakë”, e shumë të tjera.

“Si bishë je”/ Alesia Bami “dogji” rrjetin me

“Si bishë je”/ Alesia Bami “dogji” rrjetin me