PROVOKUESE DHE SEKSI/ Beatrix Ramosaj kërkon ndihmën e fansave: Në humor për… (FOTO) – AlpeGossip
PROVOKUESE DHE SEKSI/ Beatrix Ramosaj kërkon ndihmën e fansave: Në humor për… (FOTO)

PROVOKUESE DHE SEKSI/ Beatrix Ramosaj kërkon ndihmën e fansave: Në humor për… (FOTO)

Beatrix Ramosaj duket se është kthyer në Trianë pas pushimeve të saj në jug të Shqipërisë.

Këngëtarja ka postuar sot një foto në “Instagram” ku duket se kërkon ndihmën e fansave të saj.

Natyrisht e kuruar deri në detaj dhe me një pozë mjaft provokuese.

“Në humor për pije të përziera sot, por nuk e di çfarë. Ndonjë sugjerim? Dua diçka ndryshe”,- shkruan bukuroshja në foton e saj.