I KËRKOI BISEDA TË TURPSHME/ Ana Lika flliq publikisht fansin (FOTO) – AlpeGossip
I KËRKOI BISEDA TË TURPSHME/ Ana Lika flliq publikisht fansin (FOTO)

I KËRKOI BISEDA TË TURPSHME/ Ana Lika flliq publikisht fansin (FOTO)

Aktorja e njohur shqiptare, Ana Lika, është një nga personazhet më të ndjekur dhe aktiv në rrjetet sociale ku vazhdimisht publikon foto dhe video nga përditshmëria e saj ku dhe nuk mungojnë postimet plotë humor që shkrinë së qeshuri ndjekësit.
Së fundmi, Ana ka flliqur publikisht një nga ndjekësit e saj duke i publikuar një mesazh që i kishte dërguar aktores në privat, në këtë mesazh ai i kërkon asaj të bëjnë biseda me e.psh, por pa përfshirë foto.

“Si kalove? Unë jam një djalë që jetoj në Zvicër. Punoj në kuzhinë dhe më pëlqen një bisedë e bukur sot por nuk është se dua foto apo kështu gjërash. Thjesht e.psh, me dëshirë, ju lutem mos ofendoni”, i shkruan ai.

Ndërkohë Ana pranë fotos së mesazhit i ka kthyer një përgjigje publike djalit në fjalë.

“Jo, jo, pa foto e kështu gjërash nuk bëhet”, i shkruan ajo.