I TËRBUAR NGA XHELOZIA/ Banori i “Big Brother” rreh të dashurën përpara kamerave (ViIDEO) – AlpeGossip
I TËRBUAR NGA XHELOZIA/ Banori i “Big Brother” rreh të dashurën përpara kamerave (ViIDEO)

I TËRBUAR NGA XHELOZIA/ Banori i “Big Brother” rreh të dashurën përpara kamerave (ViIDEO)

Një banor i spektaklit të “Big Brother”, ka rrahur të dashurën e tij përpara kamerave pasi është bërë shumë xheloz teksa e pa të përqafonte një mashkull tjetër. 34-vjeçari e ka kapur nga flokët dhe i gjuante me shkelma përpra kamerave

Xhelozia ka qenë gjithmonë një nga shkaqet e konfliktit mes çifteve, por nuk kanë qenë të pakta rastet kur debati ka kaluar limitet dhe ka avancuar në dhunë. Një skenë mjaft e dhunshme ka ndodhur në spektaklin e “Big Brother” në Rusi teksa një nga banorët ka rrahur të dashurën e tij, Rozalia Raison.

34-vjeçari Andrey Shabarin arriti në këtë pikë pasi e pa që 21-vjeçarja përqafoi një mashkull tjetër. Përpara kamerave Andrey e sulmoi duke i shkulur flokët dhe duke e goditur me shkelma në trup, ndërkohë që një tjetër u mundua t’i ndante.

Rozalia bërtiste gjatë gjithë kohës me të madhe, ndërkohë që as konkurenti tjetër nuk mundi t’I ndante.