“OH ZOT!”/ Keisi merr dhuratën luksoze për ditëlindje, reagon pas urimit të Stresit – AlpeGossip
“OH ZOT!”/ Keisi merr dhuratën luksoze për ditëlindje, reagon pas urimit të Stresit

“OH ZOT!”/ Keisi merr dhuratën luksoze për ditëlindje, reagon pas urimit të Stresit

Ish e fejuara e reperit Stresi, Keisi feston sot ditëlindjen. Një nga personat e parë që e uroi ishte Stresi i cili postoi një foto të tyren dhe shkruajti: “Gëzuar ditëlindjen”, me një emoji kurore duke treguar se për të Keisi është mbretëreshë.

Ndërkohë Keisi për ditëlindje ka marrë dhuratë një makinë luksoze. Këtë surprizë ia ka bërë e ëma të cilën Keisi e falenderon me anë të një postimi në Instagram.

“Oh Zot! Jam përfundimisht vajza më me fat. Faleminderit mami! Ti je mami më e mirë në botë”, shkruan Keisi.

Mes urimeve të shumta që i kanë bërë, Keisi ka postuar edhe urimin e Stresit duke e falenderuar.