Ju mund ta thërrisni “Dritë, shpirt, zemër” të voglin tuaj por Tuna është e veçantë! Zbuloni se si e thërret ajo Tianin (FOTO) – AlpeGossip
Ju mund ta thërrisni “Dritë, shpirt, zemër” të voglin tuaj por Tuna është e veçantë! Zbuloni se si e thërret ajo Tianin (FOTO)

Ju mund ta thërrisni “Dritë, shpirt, zemër” të voglin tuaj por Tuna është e veçantë! Zbuloni se si e thërret ajo Tianin (FOTO)

Kemi dëgjuar: “Zemra ime, bebushi im, shpirti i vogël”, dhe shumë e shumë epitete të tjera me të cilët mamatë i thërrasin engjëjt e tyre.

Ndoshta këto i përdorin mamatë e thjeshta por për një super mami si Tuna, që është një yll i showbizz-it ka një mënyrë tjetër dhe krejt të veçantë.

Ylli i muzikë, e cila tashmë ka thuajse 1 vit që është bërë nënë, ka një mënyrë krejt të veçantë për ta thërritur Tianin që ju ndoshta nuk e keni dëgjuar më parë dhe këtë e ka treguar me një postim në Instastory.

“Bubba ime”, shkruan Tuna në foton e publikuar duke theksuar gjithashtu se i vogli i saj i mungon.

Yjet e showbizz-it janë fantastikë. Ndonjëherë të mësojnë shumë gjëra që ne ndoshta nuk do ti kishim menduar kurrë.