“SA VITE U BËNË SOT QË S’JE MË…?” Rozana Radi dedikon fjalët prekëse për humbjen e të atit – AlpeGossip
“SA VITE U BËNË SOT QË S’JE MË…?” Rozana Radi dedikon fjalët prekëse për humbjen e të atit

“SA VITE U BËNË SOT QË S’JE MË…?” Rozana Radi dedikon fjalët prekëse për humbjen e të atit

Kanë më shumë se 20 vite që nga momenti kur Rozana Radi ka humbur babain e saj, aktorin Fredinant Radi.

Këngëtarja ka postuar në Instagram  një foto ku janë dy duar, një dorë fëmije dhe një dorë e rritur, të cilat janë të kapura bashkë. “Mos e lini kete dore te shkoj! Nuk do te kete asnje dore tjeter ne jete si ajo e babait. Nuk ka, jo nuk ka!” i dedikon këtë shkrim babait të saj Rozana.

Ndërkohë shkruan e pikëlluar nga mungesa e të atit:

” Sa vite u bene sot qe sje me?
Po me duken me shume se shume!
#ferdinantradi #daddy #missyou #mylife”

Dhe të gjithë na preku me fjalët që i dedikon babait, duke e rikujtuar dhe njëherë aktorin Ferdinant Radi. ALPEgossip.al