“PO VDES PËR BUKË…”/ Elvana Gjata publikon një video që na futi “të dridhurat” për bashkëpunimin që po vjen – AlpeGossip
“PO VDES PËR BUKË…”/ Elvana Gjata publikon një video që na futi “të dridhurat” për bashkëpunimin që po vjen

“PO VDES PËR BUKË…”/ Elvana Gjata publikon një video që na futi “të dridhurat” për bashkëpunimin që po vjen

Elvana Gjata është duke punuar për një prokjekt të ri, i cili po na bën të gjithëve kuriozë se çfarë realizimi mund të ketë. Ajo që na ka treguar këngëtarja është se do të sjellë një bashkëpunim me të famshmin Poo Bear.

Ndodhet në Islandë dhe mesa duket po përgatit videoklipin e këngës. Së fundmi ajo ka publikuar në Instagram një video që po shëtit me një motorr në shumë borë dhe thotë se kjo është një nga eksperiencat më të çmendura që ka bërë ndonjëherë dhe se duhet të kthehet se po vdes urie, duke na shpërnadarë dhe pak nga pozitiviteti i saj.

Epo Elvana vetëm po na shton kureshtjen se çfarë bashkëpunimi të çmendur do të sjelli dhe sa rekorde do thyej… ALPEgossipa.l

View this post on Instagram

🥶

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on