ME FEMRA SEKSI DHE MAKINA LUKSOZE/ Fero publikon projektin e ri dhe thumbon keq (VIDEO) – AlpeGossip
ME FEMRA SEKSI DHE MAKINA LUKSOZE/ Fero publikon projektin e ri dhe thumbon keq (VIDEO)

ME FEMRA SEKSI DHE MAKINA LUKSOZE/ Fero publikon projektin e ri dhe thumbon keq (VIDEO)

Reperi Fero ka sjellë projektin e ri muzikor të titulluar “Alles Baba”. Këtë këngë ia ka dedikuar suksesit që ka arritur dhe do të ketë në vazhdim, por në anën tjetër thumbon artistët e estradës.

“N’qytet tënd po të jap qitek. Alltinë që e ke pas, tash u bo alltia jem”, thotë ai në një pjesë të tekstit duke shtuar se “ata” nuk mund të quhen shokë.

Gjatë këngës, ai përmend edhe titujt e hiteve të mëparshme. Klipi muzikor është i mbushur me femra seksi, makina luksoze e veshje të shtrenjta. Pritet që ky projekt të jetë suksesi i tij i rradhës.