BOJKEN LAKO NË SHTËPINË E “BIG BROTHER VIP”? Semi kërcen nga lumturia (VIDEO) – AlpeGossip
BOJKEN LAKO NË SHTËPINË E “BIG BROTHER VIP”? Semi kërcen nga lumturia (VIDEO)

BOJKEN LAKO NË SHTËPINË E “BIG BROTHER VIP”? Semi kërcen nga lumturia (VIDEO)

Në shtëpinë e “Big Brother VIP” nuk mungon muzika dhe së fundmi është dëgjuar kënga “Merre lehtë” nga Bojken Lako. Semi nuk e ka fshehur dot lumturinë teksa ka dëgjuar zërin e ish-partnerit dhe është çuar të kërcejë.

Ajo ka dhuruar një performancë të vërtetë para kamerave, duke kërcyer e kënduar tekstin e këngës.

Kujtojmë se Semi dhe Bojken janë ndarë, por dyshja vazhdojnë të mbeten miq të mirë. Këngëtarja ka treguar se Bojken ka qenë dashuria e saj e parë.