DEBATUAN ASHPËR PËR “BORËN”/ Semi i kërkon falje Donaldit dhe e përqafon – AlpeGossip
DEBATUAN ASHPËR PËR “BORËN”/ Semi i kërkon falje Donaldit dhe e përqafon

DEBATUAN ASHPËR PËR “BORËN”/ Semi i kërkon falje Donaldit dhe e përqafon

Meridiani i tha Donaldit se të gjithë e etiketojnë si “Donaldi i Borës” dhe kjo e penalizon lojën e tij. Kjo deklaratë nisi debat brenda shtëpisë, konkretisht mes Samit dhe Donaldit.

Donaldi deklaroi se është i dashuruar me moderatoren, por nuk është i lidhur me të. Ai u shpreh se kanë shumë gjëra për të sqaruar pasi kanë qenë për 6 muaj të ndarë. Semi nuk e priti aspak mirë deklaratën “Nuk jam i lidhur” të Donaldit dhe i kërkoi të kishte kujdes me fjalët. (Lexo këtu)

Më vonë Semi i ka kërkuar falje Donaldit dhe dyshja janë sqaruar me njëri-tjetrin.

Semi: Unë e di si është gjëja, thjesht ngaqë the “single” dhe nuk dua ta bësh këtë gabimin. Kupton?

Donaldi: Është gabimi im, më lër të gaboj

Semi: Okay

Donaldi: Mua aty nuk më la njeri të flas dhe të thoja atë gjë që mendoja unë. Sepse të gjithë po flasin për një temë dhe po mundohen të vendosin një qendër të vëmendjes një njeri këtu dhe një njeri jashtë. As këtë gjë nuk e dua se njeriu nuk është prezent. Janë gjëra që nuk i flas dot as me ty as me atë, por vetëm me personin që është jashtë. Unë gjërat e di si janë dhe ti e di si janë gjërat. Unë e jap përgjigjen time dhe aq e mbyll muhabetin.

Semi: Më fal (e përqafon)

Donaldi: O shpirti ti keqkuptohesh dhe fillon direkt në mbrojtje. Nëse ka njeri që preket këtu jam unë, jo ti, më beso

Semi: E di, por thjesht ai njeriu është i rëndësishëm për mua dhe se di…

Donaldi: Pse për mua nuk është?

Semi: E di si është edhe për ty

Donaldi: Atëherë ça?

Semi: Më fal